Kontakt

Hör gärna av dig till oss!

Vi på Höjdens Spol erbjuder ett totalkoncept som omfattar allt från akuta insatser till förebyggande tjänster som planerad hetvattenspolning, kamerainspektion, rotskärning/fräsning till renovering av trasiga avlopp med relining.

Öppettider:

Kontorstid: 8.00-16.00
Jour: dygnet runt/året runt

Telefon:

054-18 90 00

Vi på Höjdens Spol & Avloppsteknik

Per Lindgren

Per Lindgren

VD
per@hojdensspol.se

Stefan-Andersson

Stefan Andersson

Ekonomi / HR-ansvarig
stefan@hojdensspol.se

Andreas Fredriksson

Andreas Fredriksson

Reliningsansvarig
andreas.fredriksson@hojdensspol.se

Bjarne Mellgren

Bjarne Mellgren

Teamleader Relining
bjarne.mellgren@hojdensspol.se

Oskar Johansson

Oskar Johansson

Teamleader Relining
oskar.johansson@hojdensspol.se

Kamerainspektion

Thomas Österlund

Reliningstekniker
thomas.osterlund@hojdensspol.se

Henrik Lindgren

Henrik Lindgren

Spoltekniker
henrik.lindgren@hojdensspol.se

Niklas Fagrell

Niklas Fagrell

Spoltekniker
niklas.fagrell@hojdensspol.se

Simon Eriksson

Simon Eriksson

Reliningstekniker
simon.eriksson@hojdensspol.se

Håkan Radevik

Håkan Radevik

Reliningstekniker
hakan.radevik@hojdensspol.se

Vi hjälper dig

Hör av dig till oss!

info@hojdensspol.se
054-18 90 00
Pelletsgatan 4b, 652 21 Karlstad
Namn
Email
Phone
Meddelande

Tack för ditt meddelande! Vi återkommer till dig så snart vi kan.
Det har uppstått problem. Se över så att du fyllt i alla fält.