Kontakt

Hör gärna av dig till oss!

Vi på Höjdens Spol erbjuder ett totalkoncept som omfattar allt från akuta insatser till förebyggande tjänster som planerad hetvattenspolning, kamerainspektion, rotskärning/fräsning till renovering av trasiga avlopp med relining.

Öppettider:

Kontorstid: 8.00-16.00
Jour: dygnet runt/året runt

Telefon:

054-18 90 00

Faktureringsaadress

Höjdens Spol- & Avloppsteknik AB

SPCS559140-4271
SE-831 90 Östersund


Mailfakturor: 5591404271@autoinvoice.se

Vi på Höjdens Spol & Avloppsteknik

Administration & ledning

Per Lindgren

Per Lindgren

VD
per@hojdensspol.se

Stefan Andersson

Stefan Andersson

Ekonomi / HR-ansvarig
stefan@hojdensspol.se

Andreas Fredriksson

Andreas Fredriksson

Driftsledare
andreas.fredriksson@hojdensspol.se

Relining

Bjarne Mellgren

Bjarne Mellgren

Teamleader Relining
bjarne.mellgren@hojdensspol.se

Oskar Johansson

Oskar Johansson

Projektledare
oskar.johansson@hojdensspol.se

Kamerainspektion

Thomas Österlund

Reliningstekniker
thomas.osterlund@hojdensspol.se

Håkan Radevik

Håkan Radevik

Teamleader Relining
hakan.radevik@hojdensspol.se

Simon Eriksson

Simon Eriksson

Reliningstekniker
simon.eriksson@hojdensspol.se

Andreas Jonsson

Reliningstekniker
andreas.jonsson@hojdensspol.se

Peter Jörnelid

Reliningstekniker
peter.jornelid@hojdensspol.se

Fredrich Aldén

Reliningstekniker
fredrich.alden@hojdensspol.se

Henrik Jern

Teamleader Reliningstekniker
henrik.jern@hojdensspol.se

Kenneth Eriksson

Reliningstekniker

Spoltekniker

Henrik Lindgren

Henrik Lindgren

Spoltekniker
henrik.lindgren@hojdensspol.se

Niklas Fagrell

Niklas Fagrell

Spoltekniker
niklas.fagrell@hojdensspol.se

Kamerainspektion / besiktningar

Emil Österlin

Emil Österlin

Kamerainspektion och dokumentation
emil.osterlin@hojdensspol.se

Marcus Ek

Prodjektledare, kamerainspektion och besiktningar
marcus.ek@hojdensspol.se

Vi hjälper dig

Hör av dig till oss!

info@hojdensspol.se
054-18 90 00
Pelletsgatan 4b, 652 21 Karlstad
Namn
Email
Phone
Meddelande

Tack för ditt meddelande! Vi återkommer till dig så snart vi kan.
Det har uppstått problem. Se över så att du fyllt i alla fält.